Fotowoltaika Poznań

Instalacje fotowoltaiczne, a właściwie branża związana z pozyskiwaniem energii ze słońca, to jeden z najszybciej rozwijających się rynków w naszym kraju. Panele zawdzięczają swą popularność coraz wyższym kosztom pozyskania energii i znacznie większej niż przed laty, świadomości ekologicznej Polaków. Produkując zielony prąd, generujesz jednocześnie oszczędności dla Twojego domu lub firmy. Jeśli interesuje Cię montaż paneli fotowoltaicznych na terenie Poznania i w okolicy, wypełnij formularz kontaktowy i nawiąż współpracę z PowerOn – firmą, będącą cenionym dostawcą usług energetycznych na poziomie lokalnym i krajowym.

Pozwól nam działać, słońce zajmie się resztą!

Farma fotowoltaiczna Poznań – oferta

Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu projektowania i budowy instalacji fotowoltaicznych. Klientom indywidualnym i biznesowym proponujemy panele słoneczne oraz wielkopowierzchniowe farmy, dzięki którym oszczędności będą jeszcze większe. Najwyższej jakości komponenty wykorzystywane przez nasze ekipy montażowe, będą pracować dla Ciebie z maksymalną wydajnością przez długie lata.

Panele fotowoltaiczne/montaż Poznań – etapy realizacji

Współpraca z nami to wieloetapowy proces.

  1. Konsultacje (wybór rozwiązań);
  2. Formalności (pozwolenia, koncesje);
  3. Sprowadzenie wysokiej jakości komponentów;
  4. Profesjonalny montaż (konfiguracja i uruchomienie);
  5. Obsługa inwestycji (gwarancja, serwis, monitoring systemu).

Usługi energetyczne Poznań – co nas wyróżnia?

Każda zaprojektowana i zamontowana przez nas farma fotowoltaiczna i instalacja solarna w Poznaniu oraz w całym kraju, jest profesjonalną konstrukcją, która działa zgodnie z wszelkimi normami i przepisami. Nasze działania charakteryzuje:

  • Bezpieczeństwo – nasi instalatorzy mają wszelkie wymagane uprawnienia elektryczne, OZE UDT. Dostarczane przez nas panele fotowoltaiczne oraz inne komponenty instalacji, posiadają niezbędne certyfikaty producentów. Przez lata wypracowaliśmy mnóstwo standardów, według których obecnie działamy. Bierzemy pełną odpowiedzialność za wykonaną pracę. PowerOn to bezpieczeństwo dla domu i firmy.
  • Jakość montażu – montując baterie słoneczne, dbamy o wszystkie, nawet najdrobniejsze aspekty tego przedsięwzięcia. Postępowanie wszystkich ekip ukierunkowane jest na utrzymanie szczelności dachu i stosowanie dodatkowych zabezpieczeń DC i AC. Bezpieczeństwo i jakość jest naszym priorytetem.
  • Profesjonalne doradztwo – nie musisz być ekspertem od fotowoltaiki. My jesteśmy. Skup się na tym, co wychodzi Ci najlepiej, a nasi doradcy zajmą się projektowaniem i wyborem poszczególnych elementów zestawu Twojej nowej instalacji. Jeśli masz jakieś pytania, powiedz nam o tym!

Ile kosztuje instalacja fotowoltaiczna w Poznaniu?

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, stale monitorujemy rynek. Te działania pozwalają nam zaproponować Ci bardzo atrakcyjne warunki cenowe. Dodatkowych czynnikiem obniżającym koszt instalacji, jest własny import paneli słonecznych oraz innych podzespołów, niezbędnych do poprawnego wykonania instalacji. Dla każdego projektu dokonywana jest indywidualna wycena. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jaka będzie cena Twojej instalacji, wypełnij formularz kontaktowy.

Ogniwa fotowoltaiczne Poznań – Twoje profity

Instalacja fotowoltaiczna w Poznaniu i w każdym innym miejscu Polski to realna oszczędność mierzona liczbami.

  • 5000 zł – to gwarantowana dopłata z programu „Mój Prąd”. Programem są objęte instalacje fotowoltaiczne o mocy od 2 do 10 kW, które należą do Klientów indywidualnych, produkujących prąd na własne potrzeby. Nie musisz spełnić żadnych warunków. Zajmiemy się wszelkimi formalnościami. Do Ciebie należy tylko podanie numeru rachunku bankowego.
  • 17% ulgi podatkowej – bez względu na to, czy otrzymujesz dofinansowanie z programu „Mój prąd”, możesz skorzystać z ulgi termomodernizacyjnej. W ten sposób odliczysz aż 17% podatku. Wystarczy wpisać kwotę we właściwą rubrykę formularza PIT, a zwrot z Urzędu Skarbowego otrzymasz w formie przelewu na rachunek bankowy. Ograniczeniem ulgi jest kwota 50 tysięcy złotych (osoba fizyczna) lub 100 tysięcy złotych (małżeństwo).

Systemy fotowoltaiczne Poznań – PowerOn

Znamy się na swojej pracy. Tworzymy instalacje, umożliwiające szybki zwrot poniesionych kosztów.

Kompleksowo przeprowadzimy Cię przez cały proces podłączenia instalacji fotowoltaicznej do sieci.

Skorzystaj z formularza.
Rozpocznijmy współpracę!

Pomagamy w przeprowadzaniu specjalistycznych audytów, analiz dokumentacji, wspieramy Cię przy wyborze sprzedawcy, a także podejmujemy się działań na rzecz optymalizacji Twoich kosztów związanych z dystrybucją.

Formularz kontaktowy